Президент Володимир Зеленський призначив нового голову Харківського обласного управління СБУ, повідомляє портал “Город Х”.

Як повідомляється, новим очільником Харківського управління став 51-річний генерал-майор СБУ Микола Найдич, який змінив на цій посаді Андрія Носача, що керував харківським упарвлінням СБУ з травня 2017 року.

До Харківщини Найдич працював в Івано-Франківській області, центральному апараті СБУ, заступником начальника київського міського управління та в квітні 2014 року повернувся на Івано-Франківщину в ранзі начальника обласного управління СБУ.

Нагадуємо, що нещодавно Зеленський представив нового губернатора Рівненщини,якому наказав забезпечити область інтернетом та мобільним зв’язком.

Популярні новини зараз
Які продукти слід викреслити зі списку покупок: ціни на ці товари зростуть найбільше Потяг зніс поліцейську машину з дівчиною в кайданах на задньому сидінні: копи залишили тачку на рейках Якими будуть наслідки ядерного удару, експерт знайшов порятунок для українців: "Буде некритичним і несмертельним" Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа імпічмент президента і бюджет України: коли нова Рада візьметься за першочергові закони.

Также Знай.uа писав, "Де наша Прага?": Кличко спробував відбити удар Богдана і здав з потрухами.