В Індустріальному районі Харкова правоохоронці та активісти розшукують небезпечного злочинця, повідомляє портал “Politeka” з посиланням на соціальні мережі.

Як повідомляється, вчора ввечері чоловік скоїв напад на дівчинку 2007 року народження. Згідно повідомлень — молодик середнього зросту, лисий, був одягнений в синю футболку з білим півнем — логотипом бренду Le Coq Sportif.

Згодом в соціальних мережах з’явились фото ймовірного злочинця. В правоохоронних органах інформацію не підтвердили і жодних коментарів не давали.

Нагадуємо, що вчора в Одесі зникла 16-річна дівчина — пішла з дому і перестала виходити на зв’язок.

Популярні новини зараз
В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+ Нагрянуть до кожного ухилянта: ТЦК формують нові групи, які ходитимуть по домівках Грошей не буде: пенсіонерам скасували популярну доплату Повістка в телефоні – вручена: з 1 квітня правила мобілізації змінюються назавжди і без ТЦК
Показати ще

Як писав Знай.uа , мешканка Мелітополя повідомила про зникнення дитини: мати розповіла, що поки вона спала, пропав її п'ятирічний син.

Також, Знай.uа повідомив, що в Запоріжжя жорстоко познущалися над дитиною.