Село Скрипаї Зміївського району Харківської області ввійшло до п’ятірки фіналістів конкурсу “Неймовірні села України-2019”, повідомляє портал “Слобідський край”.

Як повідомляється, експертна рада конкурсу оцінила бізнес-план, презентований селом, у 697 баллів, що стало другим результатом. Бізнес-план Скрипаїв полягає в облаштуванні у селі двох майданчиків для сортування твердих побутових відходів, оскільки велика кількість сміття давно вже є однією з головних проблем Скрипаїв.

У фіналі учасники конкурсу захищатимуть свої проекти, а переможець отримає 100 тисяч гривень на втілення свого проекту в життя.

Нагадуємо, що українці стали масово кидати “євробляхи” на прикордонних територіях.

Популярні новини зараз
Головне за 27 вересня: Боря Моісеєв помер, ЗСУ схопили в полон свіжого москвича, а українці дізнались дні опалювального сезону Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", жителів Запоріжжя вразив регулювальник, що кайфує від своєї роботи, відео

Також "Знай.ua" писав, що проект Ukraїner презентував неймовірне відео з висоти пташиного польоту