На харківській площі Конституції пройде акція “Бранці Кремля”, повідомляє портал “Крим.Реалії”.

Цю акцію активісти Кримської правозахисної групи проведуть на підтримку політичних в’язнів та полонених моряків, що знаходяться в російських тюрмах. В рамках заходу на площі Конституції буде створено інсталяцію з 120 штучних капканів — саме стільки українських політв’язнів знаходиться зараз в Росії.

Українські політв'язні Кремля
Українські політв'язні Кремля

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 17 вересня: пропозиція близнюків, ідеї левів та фінанси скорпіонів До школи у суботу: дітлахам впровадили 6-денний навчальний тиждень Ухилянти намагаються прорватися до Білорусі: сунуть навіть за гроші Сховатись більше не вийде: ТЦК почали вручати повістки новим способом
Показати ще

Також працюватиме намет, де кожен зможе написати своє побажання в’язням. Такі ж акції вже пройшли в двох містах та заплановані ще в шести містах України.

Нагадуємо, що нещодавно розпочався черговий обмін полоненими між Україною та Росією.

Як повідомляв портал Знай.uа, з путінських буцегарень вирвався ще один політв'язень: Роман Терновський вже в Україні.

Також Знай.uа писав про те, Олег Сенцов з'явиться у центрі Львова: "Саджайте квіти, а не людей".