Сьогодні, 28 серпня, через проведення Хресної ходи у Харкові буде перекрито рух деякими вулицями, повідомляє медіа-група “Объектив” з посиланням на Харківську міськраду.
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяЯк повідомляється, з 10:30 по 11:00 ранку буде перекрито рух на Собороному узвозі та вулиці Університетській на ділянці від провулку Університетського до Бурсацького узвозу.
Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!
Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка
Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"
Вагітна дружина Віктора Павлика показала, як розважається в Єгипті без чоловіка
Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"
Також сьогодні та завтра з 8:00 до 17:00 буде обмежено рух транспорту на вулиці Северина Потоцького від вулиці Душкіна до вулиці Луї Пастера.
Як раніше повідомляв Знай.ua, Киян залишили без міської електрички: кому доведеться ходити пішки
Також портал Знай.ua писав, Укрзалізниця обкладе львів'ян драконівськими штрафами: подробиці скандального ноу-хау