Президент України Володимир Зеленський вчора призначив гранти двом харківським вченим, повідомляє портал “NewsRoom”.

Так, президентські гранти отримали доктор фізико-математичних наук, заступник директора з наукової роботи Інституту сцинтилляційних матеріалів Олександр Сорокін та доктор фізико-математичних наук, завідувач відділу Фізико-технічного інституту низьких температур Сергій Шевченко.

лабораторія
лабораторія

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Популярні новини зараз
Витрати на комуналку зростуть: тарифи підвищать вже у березні У власників карток ПриватБанку можуть виникнути проблеми: кого це торкнеться Мінус година сну: коли українці у 2026 році знову переводитимуть годинники і чому це ще не скасували Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Нагадуємо, що сьогодні в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун повідомила, що перед тим, як піти до школи, діти мають зробити десять щеплень.

Як повідомляв портал Знай.ua, в Україні закрили на каранти ціле місто через серйозну інфекцію.

Також Знай.ua писав про те, що вчені назвали альтернативу щепленням від кору.