Прекрасна новина!

Тепер Знай.ua стали ще ближче і доступніше. Скоріше качай програми для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Все це в неповторній подачі журналістів нашого порталу!

На Харківщині зіткнулися легковий автомобіль і вантажівка.

Про це повідомляє інформаційний портал "Сегодня".

В місті Люботин Харківської області в результаті зіткнення вантажного автомобіля марки Renault і ВАЗ-2112 загинув 56-річний водій та 2 пасажири легковика – жінка та чоловік. Водій вантажного автомобіля отримав тілесні ушкодження. ДТП сталося близько 17:00.

Популярні новини зараз
ПриватБанк попередив про жорсткі ліміти у банкоматах: скільки грошей дозволить зняти З 1 квітня в Україні починається "сезон тиші": які правила діють у цей час Українців чекає новий ціновий удар: що подорожчає у квітні ПриватБанк виплатить по 2000 грн: як отримати гроші на рахунок
Показати ще

Зараз харківські правоохоронці з'ясовують усі обставини події. Цей інцидент поліцейські зареєстрували в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень.

Нагадаємо, що сталося жахливе ДТП з автобусом і фурою.

Як повідомляв портал Знай.ua , смерть зіркового діджея в центрі Києва, моторошне відео ДТП.

Також портал Знай.ua писав, що трасу Київ-Чоп вразило жахливе ДТП, двоє загиблих.