Вчора ввечері на харківській вулиці Холодногорській водій легковика збив пішохода, повідомляє портал “Город Х”.

Як повідомляється, пішохід переходив вулицю поза межами пішоходного переходу. Водій автівки його побачив запізно та не зміг уникнути наїзду. Від отриманих травм 55-річний чоловік помер на місці.

Нагадуємо, що вчора на Окружній дорозі Харкова вантажівка збила пішохода.

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що у Харкові п’яний водій проломив шкільний паркан та заснув у розбитій автівці.

Популярні новини зараз
Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом "Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади
Показати ще

Також “Знай.ua” розповідав про те, що харківським правоохоронцям довелось переслідувати п’яного євробляхера, який відмовився зупинитись та скоїв ДТП.