На Харківщині, купаючись у річці Сіверський Донець, загинув громадянин Туркменістану, повідомляє портал “Город Х” з посиланням на обласне управління ДСНС.

Як повідомляється, загиблий навчався на другому курсі Харківського національного автодорожнього інституту. Купаючись на Сіверському Донці, він не розрахував власні сили та пішов під воду. Врятувати туркмена вже не вдалось.

За повідомленням ДСНС це вже четвертий трагічний випадок у Харківській області за останні півтора тижні.

Нагадаємо, що на вихідних на одному з водосховищ Харкова потонув автомобіль, який самовільно зрушив з місця.

Популярні новини зараз
Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні Гороскоп на сьогодні 20 грудня: комунікабельність Близнюків, пригоди Стрільців та зміни в планах Водоліїв Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти
Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що в Україну часто приганяють автівки з Європи, які були “потопельниками”.

Також “Знай.ua” повідомляв про те, що у міжнародний розшук було подано громадянина Марокко, який у Харкові збив пішохода та виїхав з України.