Лікарів пологового будинку Лозової Харківської області підозрюють у злочинній недбалості, повідомляє портал “Status Quo”.

Декілька днів тому місцева мешканка Марина народила здорову дитину, але хлопчик помер одразу ж після пологів. Родина вважає, що лікарі повинні були робити кесарів розтин.

За словами потерпілої, води, які в неї відійшли під час пологів, були зеленого кольору — ознака того, що щось йде не так. Але лікарі не надали цьому уваги та не стали робити кесарів розтин, наполягаючи на самостійних пологах. В результаті під час пологів дитина задихнулась.

Також повідомляється про те, що цей випадок намагались приховати від правоохоронців, але ті все-ж таки дізнались та наразі з’ясовують обставини.

Популярні новини зараз
Марк Фейгін передбачив введення військ НАТО в Україну, але для цього путін повинен зважитися на крайній крок Багато українців будуть змушені викреслити молоко зі свого раціону: зростання на 25% не межа Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку" Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

Нагадуємо, що у цьому році зросли виплати по догляду за дитиною у декретній відпустці.

Раніше портал “Знай.ua” розповідав про те, як порахувати суму “декретних” виплат.

Також “Знай.ua” повідомляв про те, як з травня змінились інші соціальні виплати в Україні.