Лікарів пологового будинку Лозової Харківської області підозрюють у злочинній недбалості, повідомляє портал “Status Quo”.

Декілька днів тому місцева мешканка Марина народила здорову дитину, але хлопчик помер одразу ж після пологів. Родина вважає, що лікарі повинні були робити кесарів розтин.

За словами потерпілої, води, які в неї відійшли під час пологів, були зеленого кольору — ознака того, що щось йде не так. Але лікарі не надали цьому уваги та не стали робити кесарів розтин, наполягаючи на самостійних пологах. В результаті під час пологів дитина задихнулась.

Також повідомляється про те, що цей випадок намагались приховати від правоохоронців, але ті все-ж таки дізнались та наразі з’ясовують обставини.

Популярні новини зараз
Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат Бізнес та армія України на межі: наслідки будуть плачевні Маршрутники вирішили підняти ціни на проїзд: доведеться платити у половину більше Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила
Показати ще

Нагадуємо, що у цьому році зросли виплати по догляду за дитиною у декретній відпустці.

Раніше портал “Знай.ua” розповідав про те, як порахувати суму “декретних” виплат.

Також “Знай.ua” повідомляв про те, як з травня змінились інші соціальні виплати в Україні.