Навчальний літак Aero L39 впав у поле поблизу села Староверівка Куп’янського району Харківської області, повідомляє портал “Город Х”.

На літаку виконував навчальний політ курсант Харківського університету Повітряних сил, який встиг катапультуватись та вийшов на зв’язок. Пілот розповів, що почувається задовільно та ушкоджень не отримав.

Як повідомляється, причиною аварії стала відмова двигуна літака.

Нагадуємо, що нещодавно літак, який прямував до Харкова з Єгипту, здійснив екстрену посадку в столичному аеропрорту Бориспіль.

Популярні новини зараз
Тарифи відпустять у "вільне плавання": які комунальні послуги подорожчають Холод не відступає: коли Україну накриють морози після потепління Пенсіонерам доплатять 1000 грн, але доведеться поморочитися: як оформити бонус У боржників є 10 днів: за яку заборгованість можуть відрізати електроенергію
Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що авіакомпанія МАУ опинилась в епіцентрі скандалу через багаж команди з синхронного плавання.

Також “Знай.ua” розповідав про те, що літак рейсу Мілан-Харків мало не став ціллю для словацьких винищувачів.