У харківському зоопарку велика черепаха не хотіла відпускати свою наглядачку пообідати, повідомляє портал “Город Х”.

Черепасі настільки сподобалось грати із своєю новою наглядачкою, що вона всілась просто на взуття дівчини. При чому так, що забрати капці було неможливо — ні посунути черепаху, ні підняти, ні зманити смачненьким. Довелось в прямому сенсі її вмовляти і за кілька хвилин черепаха таки дала дозвіл наглядачці піти поїсти, злізши з її взуття.

Нагадуємо, що раніше повідомлялось про те, що в одеському зоопарку з’явились нові мешканці — звичайні носухи.

Раніше портал “Знай.ua” розповідав про те, що до Сумщини прилетів сип білоголовий, птах, який мешкає лише в Криму.

Популярні новини зараз
Українських біженців повертають на батьківщину: кому доведеться приїхати додому Останні копійки відберуть: Ощадбанк змінив правила зняття готівки для пенсіонерів Банківські перекази за новими правилами: які зміни з жовтня Школи перейдуть на нову систему навчання: до яких змін готуватись дітям
Показати ще

Також “Знай.ua” розповідав про те, як українські митники розмитнювали бегемота, який прибув до одного з зоопарків країни.